Skupiny

Náležitost ke skupině

Co znamená, že patříte do nějaké herní skupiny? U většiny rolí je to hlavně výchozí postavení a minulost. Zápletky a děj vaší hry vás bude vždy více či méně směřovat mimo skupinu. Žádná z nich není dějově izolovaná. 

S rolemi ve stejné skupině budete pravděpodobně sdílet tábor a určité části hry. Jak moc, to už záleží na tom, jakou konkrétní roli budete hrát.

Každá skupina bude mít doporučený kostýmový styl. Nikdo nemá silné (stejné) jednotící prvky, takže volnost ve shánění kostýmu mít budete. My vám předáme naše představy a vy se ve skupině dohodnete, jak konkrétně své role okostýmujete.

Rasy

Příslušnost k nějaké rase na vás klade určité kostýmové nároky. Většinu vyřešíte kostýmem a doplňky. Jsou ale nějaké detaily odvíjející se přímo od rasy kterou hrajete.

Trpaslíci (i trpaslice) mají vousy. Nemusí jít o zaplétané metrové kusy, naprosto stačí plnovous.

Skřeti budou muset výrazně upravit svůj obličej. Půjde to udělat maskou (kterou vám budeme moci půjčit) a líčením. Masku nebudete muset nosit po celou hru a budou doby, kdy si od ní budete moci odpočinout.

Všichni na této hře budou mluvit běžnou řečí (česky) a nebudeme požadovat žádná cizí slova ani změnu přízvuku.

Pohlaví rolí

Na konci popisu skupin naleznete počet mužských, ženských a těch rolí, u kterých to není určeno. Pokud si vybíráte skupinu jako jednotlivec, není to tak důležité. Tato čísla budou zajímat zejména party lidí, kteří se chtějí přihlásit do nějaké konkrétní skupiny.

Očekáváme, že ženské role budou hrát ženy a mužské muži.

Role, u kterých to je zatím neurčeno, si budou moci vybrat muži i ženy. Buďto to u dané role není důležité nebo části role, které pohlaví nutně určují zatím nejsou hotové a budou dopsány podle případného hráče či hráčky.

Nirnaeth Arnoediad neboli Bitva Nespočetných slz je pátou velkou bitvou Beleriandských válek.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now