Praktické

Kdy a kde


Hra bude probíhat v druhé půlce září roku 2019. Plánujeme dva běhy.

První od 15. do 17. září, druhý od 19. do 21. září. Hra bude začínat ve večerních hodinách a bude trvat zhruba 48 hodin. Před hrou je nutné se zúčastnit krátké, asi dvouhodinové přípravy.

Hrát budeme v lesích nedaleko Ralska u Mnichova Hradiště.

Kostýmy, zbraně, rekvizity


Naprostou většinu kostýmů, zbraní a rekvizit si budete zajišťovat sami. Může se stát, že některý kus dostanete od nás. Může se jednat např. o nějak důležitou nebo složitou rekvizitu důležitou pro hru, výrazný kus kostýmu nebo třeba jednotící prvek.

S tím, co si na sebe obléci a co sehnat, vám pomůžou naše obrazové galerie, rady jednotlivých organizátorů a textové materiály, které budete průběžně dostávat.

Jídlo


Každá herní skupina bude mít jídlo zařízeno jinak a konkrétní způsob zajištění stravy se tedy dozvíte až po zařazení do skupiny. Naprostá většina bude mít jedno až dvě jídla denně. Některá budou přímo ke spotřebě, některá budou potřebovat trochu péče. Zbytek si zařídíte sami, nebo se dohodnete ve vaší skupině.

Ubytování


Dle skupiny budete spát pod širákem, ve stanu, v jeskyni nebo v dočasném domečku z prken a celty. Část těchto budeme zajišťovat my, o část vás požádáme, dle zařazení do skupiny. Pokud si střechu nad hlavou nedokážete zařídit (když to u vás budeme chtít), zařídíme ji my. Nikdo nespí ve zděné budově.
Spát můžete ve spacáku a na karimatce. Můžete si v podstatě dovézt cokoliv včetně moderních věcí, pokud je zejména ve dne patřičně zakryjete. Hrát se bude i ve vašich stanech.

Cena

Za hru budeme chtít peníze. Cena hry je stanovena na 1.500 Kč. Pokud by to pro vás byla příliš velká částka, ozvěte se nám. Můžete dostat slevu za vaši pomoc před/při/po hře, za zapůjčení nějakého materiálu či další věci.

Platbu prosíme na účet 670100-2205373870/6210, do zprávy napište, za koho platíte. Peníze prosíme pošlete do 25. června, kdyby to byl problém, ozvěte se nám a domluvíme se.

V případě, že na hru nebudete moci dorazit a zjistíte to do konce července, vrátíme vám dvě třetiny platby. Pokud vám do termínu hry vstoupí nenadálá okolnost v pozdějším datu, jsme schopni vám vrátit jen tolik, kolik bude ochotný zaplatit námi vybraný náhradník.

Organizátoři

Již teď na hře pracují: Darien, Newman, Randir, Caldon, Linkal a Krinara. Další možná přibudou.

Kontakty

Kohokoliv z organizátorů můžete dohnat osobně nebo na Facebooku. Navíc je zřízen email ozveny-nirnaeth@larpard.cz , přes který také povedeme komunikaci a kam nám můžete napsat.

Nirnaeth Arnoediad neboli Bitva Nespočetných slz je pátou velkou bitvou Beleriandských válek.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now