Přihlášení

Náhradníci, CP a dodatečné přihlašování

Stále přijímáme přihlášky na hru. Víme, že postupně ještě pár lidí odpadne, takže jestli naši hru opravdu chcete hrát, pošlete přihlášku a pravděpodobně si ji zahrajete.

Použijte naši přihlášku: https://goo.gl/forms/VeQHSHgphVsHCj342

Stále také oceníme vaši pomoc s hrou. Pokud si chcete zažít více rolí během jedné hry, přijeďte nám hrát krátkodobé role. V podstatě nic na tuto variantu nepotřebujete. Hra vás samozřejmě nebude nic stát a zařídíme vám jídlo, kostýmy i střechu nad hlavou.

 
Přihlášení


Přihlášení na hru bude probíhat pomocí google formuláře zveřejněného na této stránce níže.
Přihlašování spustíme 1. prosince a bude otevřeno do 20. prosince.
Všechny přihlášky zaslané v uvedeném termínu budou mít stejnou váhu. Hráče budeme vybírat na základě odpovědí v dotazníku a dohody v organizačním týmu. Dáme také přednost těm, kteří jeden běh budou chtít hrát a na druhém nám pomůžou (viz níže).
Hráče, které nevybereme, zařadíme jako náhradníky a budou kontaktováni v případě, že některý vybraný hráč odpadne.
Než začnete vyplňovat přihlášku, měli byste mít přečteny celé webovky, rozhodnuto na jaký běh chcete jet (nebo je vám to jedno, nebo oba) a jestli se chcete přihlásit s partou kámošů.

Hra bude přístupná od 18 let. Pro hráče nad 15 let můžeme udělit výjimku po vzájemné domluvě, napište nám. Hra není vhodná pro děti do 15 let a nebudeme je na hru vpouštět ani jako neherní přihlížející.

Přihláška v google formuláři je k dispozici na následujícím odkazu: https://goo.gl/forms/VeQHSHgphVsHCj342

 

Přihlášení party

 

Pokud se s partou kamarádů dohodnete, že chcete hrát spolu, budeme k tomu přihlížet a pokusíme se zajistit, abyste skončili na stejném běhu a ve stejné herní skupině.
Do stejnojmenné kolonky v přihlášce prostě vyplňte všichni stejný název vaší party (nebo jméno toho, kdo vás k tomu dotlačil). Stále je nutné, aby se každý hráč přihlásil jednotlivě a vyplnil představu o hře za sebe, neexistuje hromadná přihláška.

 

​Přidělení rolí

 

Pro snadnější dohodu ve vaší herní skupině vám založíme diskuzní skupinu na Facebooku. Bude to taky hlavní prostor, kde pokládat otázky.
Role si budete budete rozdělovat sami mezi sebou na základě dohody. Před rozdělením rolí pro vás budou k dispozici medailonky a možnost konzultace s organizátorem. Pokud nedokážete dojít k dohodě (a to je v pořádku), rozdělí všechny role v dané skupině organizátoři.
Kompletní materiály k rolím budete mít jeden až dva měsíce před hrou. Ale již výrazně dříve se vám budou dostávat do ruky podpůrné materiály, které se vám budou hodit třeba při tvorbě kostýmu či shánění jiného vybavení.

Sytost rolí

U medailonků bude uvedeno, jak je role sytá. Určuje to míru naplnění dějem ve chvíli rozdělování rolí.
Pokud byste měli zájem do role vložit nějaké své nápady, měli byste sáhnout po roli, která má uvedenou sytost nižší.
Vždy, když si takovou roli vyberete, budete vyzváni k tomu, abyste se s námi podělili o své nápady. Bude to vaše možnost, ale ne povinnost. Pokud se nám vaše nápady budou líbit, zapojíme je. Pokud ne…
V každém případě, ať už se vyjádříte nebo ne, roli kompletně dopíšeme. Není tedy třeba se vyhýbat pro vás zajímavé roli, když bude mít nízkou sytost, jen kvůli obavě, že na hru nebude dopsaná nebo po vás budeme součinnost vyžadovat.

Pomozte nám s hrou

Pro úspěšné uvedení hry budeme potřebovat několik lidí, kteří nám pomohou s přípravou hry před ní i přímo na místě. Také budeme shánět několik odvážlivců, kteří si budou chtít zahrát krátkodobé role během hry.
Můžeme vám slíbit, že vás taková účast nebude stát žádné peníze. Pokud budete mít zájem, můžeme přihodit i částku na pokrytí cesty a dalších nákladů. Určitě můžeme nabídnout slevu k účasti na běhu, kde byste chtěli hrát.

Pro takovou účast téměř nic nepotřebujete. Kostýmy dostanete od nás, stejně tak jako místo na spaní a jídlo po celou dobu hry. Samozřejmě, pokud můžete přivézt své kusy kostýmů, které budete používat vy, pro všechny to bude pohodlnější.
Pokud byste nám byli ochotni takto pomoci, napište nám.

Nirnaeth Arnoediad neboli Bitva Nespočetných slz je pátou velkou bitvou Beleriandských válek.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now